Hizmetlerimiz

1998 yılında Telekomünikasyon ve güvenlik sistemleri sektöründe hizmet vermek amacıyla kurulan DENGE ELEKTRONİK,  T.C. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun belirlemiş olduğu şart ve hususlara uygun olarak Telsiz  satış & teknik servis ve kiralama  hizmetlerini  vermektedir.

 

Güvenlik ekipmanları konusunda  İleri teknoloji ve en üstün özelliklere sahip Metal Kapı Dedektörü – El dedektörleri ,X-Ray cihazlarının   ithalatını gerçekleştirmekte ve bu cihazların satış , kiralama ve teknik servis hizmetlerini vermektedir.

 

Firmamız uzman ve tecrübeli teknik  personellerden  oluşmuş güçlü ekibiyle ,  farklı kapasite ve iş kollarındaki pek çok kamu kurumuna,özel şirketlere ve şahıslara ihtiyaçları ile ilgili tüm hizmetleri hızlı  ve ekonomik bir şekilde sunmaktadır.

 

 

HİZMETLERİMİZ
Teknik Hizmetler
DENGE ELEKTRONİK, uzman mühendisler ve tecrübeli teknik elemanlardan oluşan güçlü ekibiyle telsiz sistemlerindeki en gelişmiş test, ölçüm ve ayar cihazlarını kullanarak yüksek kalitede teknik servis imkanı sağlamaktadır.
 
Montaj- Kurulum
DENGE ELEKTRONİK, sattığı  cihazlardan en üstün verimin alınması için sistemlerinin montaj VE kurulum hizmetlerini de vermektedir. Konusunda bilgili çalışma ekibi ile her türlü araç, sabit telsiz, kapı Dedektörü vb. cihazların montajı yapmaktadır. Ayrıca tekrarlayıcı(role) istasyonlar için ölçüm yapma, uygun yer saptama, test etme ve devreye alma hizmetleri de vermektedir.
 
Bakım
DENGE ELEKTRONİK, sattığı cihazlara fabrikasyon hatalara karşı 2 yıl ve yedek parça temini için 10 yıl garanti vermektedir. Garanti süresi bitiminde isteğe bağlı olarak bakım sözleşmeleri yapmaktadır. Bu sözleşmeler kapsamında periyodik bakım ve parça hariç, her türlü onarım hizmetini ücretsiz vermektedir.
 
Onarım
DENGE ELEKTRONİK, ithal ettiği yada satışını yaptığı cihazların garanti ve bakım anlaşması kapsamına giren her türlü onarımı  teknik kadrosuyla, kendi bünyesinde yapmaktadır. Buna ek olarak temsil ettiği markaların güncel ürünlerinin tamirinde de kullanıcılara hizmet vermektedir.

 

Satış Öncesi ve Sonrası Danışmanlık

DENGE ELEKTRONİK, çalıştığı tüm müşterilerine teknik bilgi vermenin yanında satış öncesi ve sonrasında da destek sağlamaktadır. Satış öncesinde istenilen şartlara ve kullanım alanlarına göre en iyi verimi alabileceğiniz cihaz ya da cihazları önererek satın alma işleminizin ilk adımında sizi yönlendirmektedir. Satış sonrasında ise özellikle profesyonel cihaz alımı yapan müşterilerinin Türk Telekomünikasyon Kurumu ya da ilgili kurumlardan almaları gereken izin, ilave izin gibi işlemlerin yürütülmesine katkıda bulunmaktadır.

 

MİSYONUMUZ

 

Hızlı, devamlı ve tutarlı olmanın, kaliteli ürün ve hizmetleri en iyi şekilde rekabetçi pazara sunmanın, saygın bir lider olabilmek için son derece önemli olduğunun bilincindeyiz. “İnsan İçin Teknoloji” yaklaşımı ile çalışanlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetini hedefleriz. Bilgi, iletişim ve eğitime dayalı altyapımızla araştıran, geliştiren, üreten ve pazarlayan çalışanlarımıza fırsat verir, destekleriz

 

 

VİZYONUMUZ

 

2012 yılında hizmet sunduğumuz konularda pazarın lideri olmak ve siz değerli iş ortaklarımıza en iyi hizmeti sunabilmek.

 

 

DEĞERLERİMİZ

 

Davranışlarımızı, kararlarımızı ve iş amaçlarımızı yönlendiren ortak değerlerimiz:

Dürüstlük

Şeffaflık

Yaratıcılık

Mükemmeliyet

Karşılıklı Saygı ve Sevgi

Sorumluluk

Adalet

Rekabet